PROGRAMĂRI TESTE Seria III

PROGRAMĂRI TESTE Seria III Nr. crt. Nume şi prenume Dosar nr./dată Programare testare Data Ora 1 MIZILEANU Petruta 4/07.05.2018 07.09.2018 10:00 2 COSMA Alina Elena 23/23.05.2018 07.09.2018 10:00 3 ANGHEL…

Mai Multe »

LISTA FINALĂ -Judetul Giurgiu- A PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ

Program Operațional Capital Uman Axa prioritară: Locuri de munca pentru toți Operațiunea: Creșterea ocupării prin susținerea întreprinderilor cu profil non-agricol din zona urbana Cod apel: POCU/82/3/7/Creșterea ocupării prin susținerea întreprinderilor…

Mai Multe »

LISTA FINALĂ – Judetul Calarasi -A PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ

Program Operațional Capital Uman Axa prioritară: Locuri de munca pentru toți Operațiunea: Creșterea ocupării prin susținerea întreprinderilor cu profil non-agricol din zona urbana Cod apel: POCU/82/3/7/Creșterea ocupării prin susținerea întreprinderilor…

Mai Multe »

ANUNT SELECTIE FORMATOR COMPETENTE ANTREPRENORIALE

TES Business Solutions S.R.L., cu sediul în municipiul București, Șoseaua Panduri, Nr. 31, Bloc P2, Etaj 8, Ap. 32, Sector 5, Telefon/Fax: + 40 (21) 41 00 224, e-mail: [email protected],…

Mai Multe »

REZULTATELE TESTELOR DE ABILITĂȚI ANTREPRENORIALE ȘI IT DESFĂȘURATE ÎN CADRUL PROIECTULUI “MIZIL START UP PLUS”

REZULTATELE TESTELOR DE ABILITĂȚI ANTREPRENORIALE ȘI IT DESFĂȘURATE ÎN CADRUL PROIECTULUI “MIZIL START UP PLUS” NR. CRT. NUME SI PRENUME REZULTAT TEST IT REZULTAT TEST ABILITĂȚI REZULTAT STUDII TOTAL PUNCTAJ…

Mai Multe »

PROGRAMAREA LA TESTELE IT ŞI DE ABILITĂŢI ANTREPRENORIALE – SERIA II DE ÎNSCRIERI

PROGRAMAREA LA TESTELE IT ŞI DE ABILITĂŢI ANTREPRENORIALE A POTENŢIALILOR BENEFICIARI DIN SERIA II DE ÎNSCRIERI Vă aducem la cunoştinţă că luni (13.08.2018) şi marţi (14.08.2018), va avea loc testarea cunoştinţelor IT…

Mai Multe »

LISTA FINALĂ A PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ

LISTA FINALĂ A PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ – în ordine alfabetică – AGURIDĂ Cristina ARDELEANU Mădălin Robert BUSTEA Ondin-Adrian CEOCEA Florin Alexandru COCOȘATU Vasile COMĂNESCU Elena Mihaela…

Mai Multe »

LISTA PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ

  LISTA PARTICIPANȚILOR ACCEPTAȚI LA CURSUL DE FORMARE ANTREPRENORIALĂ Nr crt. Nume și prenume Punctaj studii Punctaj test IT Punctaj test competente Punctaj total Număr dosar/data 1 Zecheru Iuliana-Ștefania 30…

Mai Multe »

Programarile pt examinare

LISTA CU GRUPELE POTENTIALILOR BENEFICIARI LA TESTELE IT SI DE ABILITATI ORGANIZATORICE Va aducem la cunostinta ca Marti ,03.07.2018 si Miercuri 04.07. 2017, va avea loc testarea IT si de…

Mai Multe »

Anunt informare Grup Tinta

Mai Multe »
Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României